► 14 ფილიალი საქართველოს მასშტაბით
კომპანიის ძირითადი მიმართულებები:
ASP GROUP AUTO ბაზარზე წარმოდგენილია პიკაპების, ავტობუსების, მსუბუქი და მძიმე სატვირთო ავტომობილების FOTON-ის ბრენდით. FOTON-მა მრავალწლიანი განვითარების პროცესში მიზანმიმართულად მოახერხა და შექმნა ერთობლივი საწარმოები მაღალხარისხიანი საავტომობილო კომპონენტების მწარმოებლებთან როგორებიც არიან DAIMLER, CUMMINS და ZF. დღევანდელ დღეს FOTON-ის პროდუქცია მსოფლიო დონის პრემიუმ სეგმენტის ავტომობილს წარმოადგენს. ასპ-გრუპი -ს ინჟინრები FOTON-ის შასებზე ამონტაჟებენ მრავალი ევროპული ბრენდების ნაწარმს: KLUBB, ATLAS, FASSI, CNR, GUVENC, PAKSAN, MUAMMER, DLP და სხვა. თითოეული ეს ბრენდი ხარისხის, კომფორტისა და მომხარებლის საჭიროებების მიხედვით არის შერჩეული.
ASP GROUP CONSTRUCTION ბაზარზე წარმოდგენილია მაღალი ხარისხის სამშენებლო ტექნიკით FOTON-LOXA –ს, WEICHAI-LOVOL – ის და SHANYU -ს ბრენდით. გთავაზობთ მტვირთავების, ექსკავატორების, თვითმცლელების, ამწეების, ბეტონის შემრევი (მიქსერები) და სხვა ტექნიკის ფართო ასორტიმენტს.
ASP GROUP AGRO არის სოფლის მეურნეობის მწარმოებლების AGT-ს, CHANGFA-ს და ZOOMLION-ის ბრენდების დილერი საქართველოში. ჩვენი სამოდელო რიგი მოიცავს მრავალი ტრაქტორის და კომბაინის ასორტიმენტს. ასევე შვენს შოურუმში შესაძლებელი არის სხვადასხვა მწარმოებლის მაღალხარისხიანი მისაბმელების შეძენა.
ASP GROUP HYDRAULIC HOUSE გთავაზობთ, უმაღლესი ხარისხის პროდუქტებს სხვადასხვა ინდუსტრიის საჭიროებების მიხედვით, მაღალი ხარისხის ჰიდრავლიკურ სათადარიგო ნაწილებს და ზეთებს. საქართველოს მასშტაბით ფუნქციონირებს 8 ფილიალი: თბილისში, ჭიათურაში, ქუთაისში, ზუგდიდში, ზესტაფონში, ფოთში. ჰიდრავლიკის სახლი წარმოადგენს მსოფლიოში ცნობილ ბრენდებს როგორებიცაა: PARKER, REXROTH, INTERPUMP, AVISTA OIL, HARDOX, STELMI, FLEETGUARD, UNIFLEX, CAST, SF FILTER და ა.შ
კომპანია ASP GROUP ფლობს ხარისხის მართვის, გარემოს დაცვისა და შრომის უსაფრთხოების საერთაშორისო სერტიფიკატებს: